Засідання круглого столу
«Форсайт розвитку математичної та інформатичної освіти на Вінниччині та в Україні»

10.03.2023 р.

На базі освітнього хабу NotBox Hub Вінницького Педуніверситету відбулося засідання круглого столу «Форсайт розвитку математичної та інформатичної освіти на Вінниччині та в Україні», яке присвячене 90-ій річниці кафедри математики та інформатики.

Темою зустрічі була волонтерська діяльність випускників математичних та інформатичних спеціальностей ВДПУ.

Модератором зустрічі стала кафедра математики та інформатики.

Спікер - Пугач Олена Сергіївна, випускниця факультету математики, фізики і комп’ютерних наук ВДПУ (2018 року), нині - фахівець з корпоративного навчання Агронапряму МХП, волонтер.Під час зустрічі Олена Сергіївна розповіла свою історію, що бере початок з навчання на факультеті математики, фізики та комп'ютерних наук, зауваживши яку саме роль це зіграло у її житті. Основною темою для розмови, звичайно ж, стала волонтерська діяльність гості - від ідеї до реалізації. Спікерка розповіла, з чого вони з командою починали, як дійшли до роботи над створенням батончиків, які виникали труднощі тощо.

Працювати над створенням енергетичних батончиків було б важко без патронату, тому волонтерка розповіла як веде Instagram сторінку @energia.zsu, через яку можна задонатити, фінансово або сировиною. Також поділилась тим, як звітує за будь-які надходження, які є умови для замовлення таких батончиків для військових, як і кому відправляє продукцію та різні історії від вдячних захисників на передовій.

Ми щиро вдячні за таку цікаву зустріч та бажаємо продуктивного волонтерства і швидкої перемоги!