Презентація книги
«Барвінок. Ростити дітей щасливими»

09.02.2023 р.

Український педагог, хореограф, художній керівник Народного ансамблю танцю «Барвінок», директор Вінницького міського Центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок», Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв України, Відмінник народної освіти України Петро Бойко передав колективу Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського книгу «Барвінок. Ростити дітей щасливими».

«Це не лише про наш танцювальний колектив. Це про нас, українців, нашу культуру і освіту, і наше майбутнє. Це книга про життя. Про те, як виховувати дітей за допомогою танців, ким бути в цьому житті. У центрі уваги книги – дитина з її внутрішнім світом, мріями та почуттями» - зазначив автор.

Книги від автора отримали ректор Педуніверситету Наталія Лазаренко, директор Музейно-просвітницького центру Валентина Москвіна, директор бібліотеки університету Валентина Білоус, перший проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Гусєв, проректор з наукової роботи Алла Коломієць, автор книги «Микола Леонтович. Повне зібрання хорової та педагогічної спадщини» Анатолій Завальнюк, музеєзнавець, археолог Віктор Косаківський. Примірники передано викладачам кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами, факультету мистецтв і художньо-освітніх технологій та історичного факультету.

Дякуємо Петру Адольфовичу за чудове видання, яке, впевнені, користуватиметься величезним попитом серед наших студентів та викладачів. Зичимо автору подальших успіхів та нових звершень.