День української писемності та мови

09.11.2022 р.

У День української писемності та мови, колектив Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського традиційно доєднався до Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності.

У 2022 році авторкою тексту стала українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик. Озвучила диктант об 11 годині народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Долучитися до участі написання «тексту Національної єдності» можна було у будь-якому зручному форматі – трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах: в ефірі Українське радіо та Радіо Культура, в ефірі телеканалу Суспільне Культура, на сторінці ФБ Суспільне Новини, ютуб-каналі Українського радіо та Суспільне Новини, у додатку suspilne.radio або Дія.

Всеукраїнський радіодиктант об’єднав у стінах Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського адміністрацію закладу, керівників структурних підрозділів, факультетів та інституту, представників студентства у онлайн та офлайн форматах.

Цьогоріч особливими гостями стали директорка Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксани Яценко та очільники Вінницьких освітніх закладів.

Продовженням такого знакового сьогодні для нас заходу, що об’єднує мільйони українців, стало закріплення співпраці Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та семи закладів освіти міста Вінниці.

Зазначимо, що це вже друга зустріч з представниками закладів освіти міста. Нещодавно, за сприяння Департаменту освіти Вінницької міської ради підписано 5 угод про співпрацю із закладами загальної середньої та позашкільної освіти.

Сьогодні ж угоди про співпрацю уклали ректор Вінницького Педуніверситету, професор Наталія Лазаренко та

• директор КЗ «Вінницький гуманітарний ліцей №1 імені Миколи Пирогова» Віта Скиба,

• директор КЗ «Вінницький ліцей №2» Ірина Михайлова,

• директор КЗ «Вінницька початкова школа №5» Наталія Кучма,

• директор КЗ «Вінницький ліцей №18» Катерина Поджаренко,

• директор КЗ «Вінницька гімназія №24» Наталія Климчук,

• директор КЗ «Вінницька гуманітарна початкова школа №25» Олена Нечипорук,

• директор КЗ «Вінницький ліцей №32» Олександр Швець.

Нові ідеї, нові напрямки співпраці, участь у міжнародних проєктах, спільні заходи та ініціативи – все це попереду!

Разом до Перемоги!

Все буде Україна!