Форум цифрових лідерів громад в рамках Digital Regions Week

07.11.2022 р.

У м. Вінниця відбувся Форум цифрових лідерів громад в рамках Digital Regions Week, що реалізується в межах Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарії.

Проведення даного Форуму посприяло ознайомленню представників з актуальним станом цифрової трансформації, запланованими заходами Регіональної програми інформатизації, обміну досвідом та створеню передумови для подальшої сталої комунікації цифрових лідерів громад, Вінницької ОДА та громадських організацій, що призведе до підвищення ефективності їх діяльності.

За участі провідних експертів, у рамках програми Форуму обговорено актуальні та практичні теми за напрямами:

- «Дія.Цифрова громада» та Індекс цифровізації громад;

- Результати та плани цифровізації Вінницького регіону;

- Сучасні послуги в умовах воєнного часу: кращі практики;

- Інструменти електронної демократії та урядування: актуальність, виклики та реалізація;

- Інформатизація громад в умовах воєнного часу: від планування до розробки.

У Формі взяли участь представники Міністерства цифрової трансформації, Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради, керівники територіальних громад Вінниччини та ЦНАПів.

До форуму долучилася і команда Медіа-центру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Форуми такого рівня - це завжди новий досвід та розширення кола співпраці. Керівник Медіа-центру Педуніверситету Марина Добжанська поспілкувалася з аналітикинею Міністерства цифрової трансформації України Тетяною Приходько. Окреслили перспективи налагодження співпраці між сторонами, активне залучення Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського до проектів Міністерства.

Дякуємо керівництву університету за підтримку та сприяння розвитку і функціонування Медіа-центру ВДПУ.