Міжнародний день студентського спорту

20.09.2022 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбувся захід з нагоди Міжнародного дня студентського спорту.

Під пісню «Ой у лузі червона калина» студенти та викладачі факультету фізичного виховання і спорту провели енергійну руханку - так розпочалося свято студентського спорту у Педуніверситеті.

Наталія Лазаренко ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, як голова Спортивної студентської спілки України у Вінницькій області привітала усіх присутніх та підкреслила, що «для нашого закладу це важливе свято, адже тут навчаються студенти, які обрали майбутній фах вчителя фізичної культури, тренера, фізичного реабілітолога, ті люди, які мають безпосереднє відношення до спорту: переможці олімпіад, спартакіад, Олімпійських ігор, майстри спорту…»

Передала Наталія Іванівна і вітання від Президента Спортивної студентської спілки України, ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгенія Імаса.

Привітала зі святом студентів і викладачів декан факультету фізичного виховання і спорту Інна Асаулюк та побажала нових спортивних досягнень та перемог.

В продовження заходу Майстер спорту України з легкої атлетики, старший викладач кафедри теорії і методики спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Вадим Адамчук презентував присутнім інтерактивну лекцію «Разом до Перемоги!».

Студенти дізналися про участь у Олімпійських іграх видатних спортсменів України та Вінниччини. Було проведено вікторину "Наші олімпійці", і найуважніші слухачі отримали сертифікати та призи від Національного олімпійського комітету.

Силу та виваженість показали першокурсники в змаганнях з армреслінгу під керівництвом Майстера спорту з легкої атлетики, старшого викладача кафедри теорії і методики спорту Тетяни Дідик. Перемогу у змаганнях здобув студент першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Іван Демчук.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!