Закриття центру літнього оздоровлення та дозвілля для дітей-переселенців з окупованих територій України
"Універ 3D"

08.09.2022 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулося закриття центру літнього оздоровлення та дозвілля для дітей-переселенців з окупованих територій України "Універ 3D".

Під час заходу з дітьми працювали студенти факультету дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної - майбутні педагоги та вихователі, які організували для дітей дидактичні ігри, руханки, вікторини.

Звернулись до гостей та відвідувачів центру проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань Людмила Бровчак, декан факультету дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної Олена Демченко, а також засновниця та керівниця Дитячого центру ЛогоКлуб Альона Король. Усі відвідувачі центру отримали подарунки від партнерів, спонсорів, зокрема організації Wesola54.

На завершення в.о. завідувача кафедри початкової освіти Наталія Олійник презентувала присутнім Академію розвитку дитини, яка функціонує на базі факультету та запросила усіх охочих до подальшого цікавого навчання.

В Академії передбачено: заняття для діток дошкільного віку, молодшого шкільного віку, проведення індивідуальних занять, майстер класів, розвиток зв'язного мовлення, підготовка до виконання домашнього завдання (для діток початкової школи), швидкочитання, швидке письмо, навчання гри на музичних інструментах, розвиток здібностей малювання та багато іншого.