Інтелектуальна гра "Світ громад"

29.07.2022 р.

В рамках реалізації проєкту «ПЕРЕЗМІСТ» у освітньому хабі "NotBox" Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського розпочалася чергова сесія інтелектуальної гри "Світ громад", учасниками якої стали заступники деканів, завідувачі кафедр та викладачі університету.

Ініціатива «ПЕРЕЗМІСТ» є частиною проєкту «Нові соціальні зв’язки, нові життєві сенси, нова робота для тих, хто все це втратив через війну», що реалізується ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Команда проєкту ставить перед собою два завдання:

• допомогти внутрішньо переміщеним людям інтегруватися в нове середовище, дізнавшись більше про громади, у які вони переїхали, та сформувавши нові соціальні зв’язки;

• для досягнення першого завдання підготувати ігрофасилітаторів «Світ Громад», які, отримавши інструмент та освоївши новий фах, зможуть провести у своїх громадах інтеграційні ігрові сесії для ВПО та місцевих жителів.

Перші ігрові сесії «Світу Громад» уже відбулись: в освітньому хабі «NotBox» та Вінницькому туристичному хабі.

У проєкті беруть участь представники різних міст України, а саме Івано-Франківська, Луцька, Полтави, Чернівців, Ізмаїлу та Вінниці, ментором від якої є керівник освітнього хабу Not Box Тетяна Дрозд. Нещодавно учасницею проєкту від Вінниці стала кандидат історичних наук, викладач Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, організатор навчально-методичного простору "Inspiration club" та автор 12 навчальних ігор, які користуються популярністю серед учителів, учнів, студентів Тетяна Мельничук.

Активність, допитливість, наполегливість, працездатність, відповідальність, громадянська свідомість, бажання долучатися конкретними діями до розвитку своєї громади й допомогти людям, які під час війни змушені були залишити свій дім та знайшли прихисток у Вінниці - це все те, що об'єднує учасників проєкту і зацікавлює все більше охочих приєднатися до цікавої, захоплюючої гри.

Більше про проєкт за покликанням.