Тренінг семінар на тему:
«Психологія професійного становлення сучасного фахівця»

09.02.2022 р.

У форматі ювілейних заходів, приурочених 110-річниці Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, з ініціативи кафедри психології та соціальної роботи відбувся тренінг семінар на тему: «Психологія професійного становлення сучасного фахівця»

До заходу долучилися студенти 2 курсу історичного факультету, журналісти-першокурсники, та майбутні випускники Вищого професійного училища №1.

Під час заходу було розглянуто тенденції соціальної мобільності в Україні, а саме недобровільна міжпрофесійна мобільність суспільства, зниження попиту на деякі професії, наявність безробіття тощо;

Також студентам було запропоновано практична вправа колесо балансу життєвих цінностей – це методика аналізу та планування життя.

Модератори заходу:

Вадим Подорожний, доктор філософії, викладач кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, психодрама-практик.

Юлія Мельник, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, психодрама-практик.