Особистісне зростання педагога у сучасному світі

04.01.2022 р.

Календарний рік в Освітньому хабі "NOTBOX" Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського розпочали з приємних зустрічей!

4 січня до Педуніверситету завітали педагогічні працівники Вінницького вищого професійного училища сфери послуг.

Зустріч під назвою "Особистісне зростання педагога у сучасному світі" розпочали з відвідин музею археології Вінничини, де представленні унікальні експонати з багатовіковою історією,що знайдені студентами та викладачами університету під час археологічної практики. Після цікавого екскурсу музеєм, враженим гостям було представлено роботу хабу "NOTBOX" як простору європейського зразка для ефективної взаємодії навчання й розвитку, оновлення змісту освіти та згуртування поколінь.

З вітальним словом до гостей звернулась ректор Педуніверситету, доктор педагогічних наук, професор Лазаренко Наталія Іванівна, яка зазначила важливість безперервно здійснювати самоосвітню діяльність, саморозвиватися, шукати шляхи професійної самореалізації, здійснювати безперервне навчання.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського- сучасний заклад вищої освіти,який дає великі можливості для навчання, реалізації нових ідей та проєктів та підвищення кваліфікації.