Розпочалися курси
«Організація театралізованої діяльності для розвитку soft skills дітей дошкільного і молодшого шкільного віку: європейський контекст»

22.10.2021 р.

В освітньому хабі "NotBox" Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського розпочалися курси "Організація театралізованої діяльності для розвитку soft skills дітей дошкільного і молодшого шкільного віку: європейський контекст" онлайн та офлайн формату.

Зустріч відбулась в рамках міжнародного проєкту Erasmus + Модуля Жан “EU experience of soft skills development of preschool and primary school-age children by theatre activities in teacher training”.

Вже в перший день до курсу долучилося близько 50 педагогів - практиків з Вінниці, Бару, Жмеринки та інших міст.

Спікерами курсів виступили:

Результатом синергії теорії та практики, європейського підходу до розвитку "soft skills" і українського досвіду організації дитячих театрів стало створення атмосфери творчості, інтерактивності, емоційності, зацікавленості, любові до театру вже в перший день курсів.

По завершенню плідної 4-х годинної роботи, спікери та учасники курсів поділилися власними враженнями та обговорили можливості подальшої співпраці.