«Творчий дебют» на природничо-географічному факультеті!

21.10.2021 р.

На сцені Мистецького центру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулося свято талантів «Творчий дебют» серед студентів І та ІІ курсів природничо-географічного факультету. Свої концертні номери демонстрували студенти семи академічних груп усіх спеціальностей факультету. Майбутні географи вражали згуртованістю та креативністю, біологи – організованістю та чуттєвістю, хіміки дивували цікавими дослідами, а майбутні вчителі природознавства додали тонкого гумору.

Свої танцювальні вітання учасникам свята дарували Народний аматорський ансамбль танцю «Роза вітрів» та збірна факультету із чирлідингу.

Глядачі оцінили підготовленість, змістовність кожного концертного номеру та своїми гучними оплесками підтримували кожну із груп-учасниць. Студенти вболівали один за одного та раділи можливості виступати на сцені університету.

Упродовж усієї концертної програми плідно працювали члени журі: декан Стефанков Л.І. та представники кожної кафедри факультету Атаман Л.В., Дабіжук Т.М., Ходаніцька О.О.. Ведучою заходу була заступник декана з виховної та соціальної роботи Канська В.В.

На святі не було переможених. Кожна із груп отримала дипломи та солодкі подарунки від ради студентського самоврядування факультету, а кращі виступи відзначені номінаціями: «Вокальний дебют», «Танцювальний дебют», «Поетичний дебют», «Інструментальний дебют», «Гумористичний дебют» та «Відеопрезентація».