Величне місто Вінниця відсвяткувало свій 658 день народження!

11.09.2021 р.

Інтерактивні локації, тематичні просторові інсталяції, масштабні культурні заходи, творчі виставки та яскраві фотозони і навіть відомі історичні постаті, що «ожили» в рамках проєкту «Вінницькі натхненники» дивували гостей та мешканців міста Вінниці.

Перлиною святкування став V - й мистецько - освітній фестиваль «Водограй» від Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, що розгорнувся на площі Ліверпуль. Фестиваль подарував усім присутнім феєричну концертну програму, де лунали голоси талановитих виконавців, звучала інструментальна музика та запалювали яскраві хореографічні номери у виконанні викладачів та студентів Педуніверситету. Охочі мали можливість відвідати і ексклюзивні художні виставки та цікаві майстеркласи.

Значною подією у цей святковий день стала презентація найбільшого вишитого стрічками герба міста Вінниці на полотні подвійним хрестиком та встановлення нового рекорду України в категорії «Державність, розміри». Дипломи про рекорд України було почесно вручено ректору Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталії Лазаренко та авторам проєкту завідувачу кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти ВДПУ ім. М. Коцюбинського, доценту Лесі Старовойт та провідному фахівцю музейно-просвітницького центру ВДПУ ім. М. Коцюбинського Анастасії Бровчак з рук Народного артиста України, Заслуженого діяча мистецтв України, Відмінника народної освіти України, керівника міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок», Почесного громадянина міста Вінниці Петра Бойка.