День знань

01.09.2021 р.

Вітаємо всю родину Величного Педагогічного з Днем знань!

Вінницький Педуніверситет вкотре гостинно зустрічає нових студентів. Яскраві локації, творчі та цікаві майстер-класи разом із живою музикою та поезією не змогли залишити байдужим жодного присутнього. За традицією, сотні студентів у вишиванках зібралися на фонтанній площі університету, аби святково розпочати новий навчальний рік.

Після яскравого відкриття урочистостей Народним ансамблем танцю «Барвінок» Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок» під керівництвом Народного артиста України, почесного 35-го громадянина міста Вінниці та почесного випускника Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Петра Бойка, з вітальним словом до студентів першокурсників звернулась доктор педагогічних наук, Заслужений працівник освіти України, ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, професор Наталія Лазаренко.

На урочистості з нагоди Дня знань було запрошено і високоповажних гостей:

голову Вінницької обласної Ради Вячеслава Соколового, директора Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Олександра Мельника, його Високопреосвященство Митрополита Вінницького і Барського Симеона, голову Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки Сергія Пугачова та голову Вінницького міського суду Вінницької області Ганну Гайду.

Разом із теплими вітаннями для студентів, запрошені гості у своїх промовах підкреслили і високі досягнення та значущість університету не тільки на теренах Вінницької області, а й України в цілому.

Окрім урочистостей, на фонтанній площі були представлені і яскраві вокальні та хореографічні номери від відомих солістів та творчих колективів університету, а про цікаві перспективи активного студентського життя розповіла виконуюча обов’язки голови Ради студентського самоврядування Педуніверситету Тетяна Даценко.

По завершенню урочистої частини, на студентів-першокурсників чекали організаційні зустрічі в аудиторіях факультетів та інституту.

Вітаємо усіх з початком нового навчального року!