Курси підвищення кваліфікації
«ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ»
25.02.2020 р.
Відповідно до викликів сьогодення щодо пошуку інноваційних підходів до підготовки фахівців 25-26 лютого 2021 р. у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського команда викладачів Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації провела курси підвищення кваліфікації «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ» у два прямих ефіри в режимі реального часу. Через Google форми для участі зареєструвались понад 100 учасників, серед них викладачі університету та інших закладів, аспіранти і докторанти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. У реальному часі на платформі Google Meet працювали близько 80 осіб.
Із вітальним словом до наукової спільноти зібрання звернулась ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Лазаренко Наталія Іванівна, яка відзначила важливість такого роду заходів і побажала всім учасникам наукових звершень, здоров’я та успіхів. Директор Навчально-наукового інституту педагогіки, психології та підготовки фахівців вищої кваліфікації акад. Гуревич Р. С. відзначив важливість заходу у контексті впровадження дистанційного навчання та сучасних технологій, що здатні органічно доповнити традиційні методики в умовах пандемії.
У першому прямому ефірі (25 лютого 2021р.) було проведено Вебінар «Інноваційні технології в організації освітнього процесу у закладах освіти» (модуль 1) спікери якого (проф. Кадемія М.Ю., доц. Уманець В.О. та доц. Візнюк І.М.) розкрили особливості впровадження інноваційних технології в організації освітнього процесу у закладах освіти.
Другий прямий ефір (26 січня 2021 року) було організовано у форматі Майстер-класу «Електронні освітні ресурси для організації освітнього процесу у закладах освіти» (модуль 2), який провели тренери (доц. Кізім С.С., доц. Люльчак С.Ю. та доц. Куцак Л.В) спрямовано на формування в учасників зібрання навичок створення електронних освітніх ресурсів засобами онлайн сервісів.
Нині триває робота учасників курсів над проходженням тестових завдань та створенням електронних освітніх ресурсів в умовах використання веб-технологій за підтримки тренерів у Віртуальній кімнаті заходу.
Кінцевий термін виконання завдань – 03.03.2021р..
Отримання сертифікатів – 05.03.2021р.
З найкращими побажаннями та сподіваннями на подальшу співпрацю модератор заходу доц. Кізім С.С.