Cистема управління навчанням
LMS-system

24.12.2020 р.

Нині, в еру глобальної цифровізації, ми постійно вдосконалюємо свої знання та навички. У цьому нашому університетові та його науково-педагогічним працівникам допомагає G-Suite for Education та Collaborator – система управління навчанням в (LMS-system). Платформа дає можливість легко та інтерактивно «качати» робочі скіли (skills), а навчальним закладам – автоматизувати навчальні процеси. LMS Collaborator постійно оновлюється, розробники враховують побажання користувачів та вносять відповідні поліпшення та зміни до системи. У цьому семестрі 2020 ми з вами досягли:

Весь персонал та структурні підрозділи отримали корпоративні e-mail та доступ до G-Suite for Education.

Доступ до усіх ресурсів LMS Collaborator із використанням корпоративного e-mail.

Ми (Людмила Шевченко , Володимир Уманець, Валентин Яковлєв) провели – Ви були присутніми та навчались – 36 вебінарів по впровадженню як G-Suite for Education так і LMS Collaborator.

Одержали змогу обирати для забезпечення якості освітнього процесу – інструменти G-Suite for Education чи LMS Collaborator, або – інтегрувати їх.

Напрацювали гарну базу цифрових матеріалів.

Співпрацювали із здобувачами вищої освіти в он-лайн конференціях, вебінарах як за допомогою G-Suite for Education так і LMS Collaborator.

Отримали та закріпили нові скіли сучасного цифрового світу.Хочемо подякувати відповідальним за впровадження LMS Collaborator – вони були першими. Мирославу Боцулі та EqualTeam за розуміння та підтримку Адміністрації Педуніверситету та ректору Наталії Іванівні Лазаренко (Natali Lazarenko) – за те, що повірили в успіх та надали можливості для використання та впровадження.