Вебінар
«Акредитація: як підготуватися та уникнути помилок?»

17.12.2020 р.

Наявність сертифікату про акредитацію гарантує для здобувачів вищої освіти успішне оволодіння знаннями та навичками за освітньою програмою у повному обсязі та отримання дипломів про вищу освіту.

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти на платформі Zoom провело вебінар «Акредитація: як підготуватися та уникнути помилок?» для гарантів освітніх програм, груп забезпечення якості освітніх програм та всіх зацікавлених працівників Вінницького державного педагоігчного університету імені Михайла Коцюбинського.

Серед майже 400 учасників вебінару наш університет представляли понад 50 викладачів з факультетів філології і журналістики імені Михайла Стельмаха; дошкільної, початкової освіти та мистецтв імені Валентини Волошиної; історії, права і публічного управління; іноземних мов; математики, фізики, комп’ютерних наук і технологій; фізичного виховання і спорту; природничо-географічного факультету та навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації.

Спікерами заходу виступали Сергій Квіт, Андрій Бутенко, Олена Єременко, Іван Назаров, Наталія Стукало, Богдан Моркляник, Михайло Винницький.

У програмі вебінару розглядались питання:

- Національне агентство і запровадження нової парадигми забезпечення якості вищої освіти: стан справ;

- підготовка ОП до акредитації;

- права ЗВО під час акредитації;

- особливості акредитації освітньо-наукових програм доктора філософії;

- роль стейкголдерів у формуванні та реалізації ОП;

- критерії оцінювання ОП: часті помилки та підказки.

Інтерактивне спілкування під час вебінару організовувалось через програму Mentimeter, завдяки чому всі присутні могли взяти активну участь у обговоренні актуальних питань. У ході спілкування зі спікерами заходу учасники могли отримати відповіді на часті запитання, які виникають в процесі акредитації освітніх програм (ОП).

Такі зустрічі мотивують усіх учасників до нових здобутків, відкривають нові можливості на шляху до забезпечення європейських стандартів вищої освіти та допомагають підняти на ще вищий рівень якість освіти у нашому рідному Величному Педагогічному!


Керівник центру внутрішнього забезпечення якості освіти, доцент кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами

Губіна С.І.