Шановна Алло Петрівно!

25.08.2020 р.

У цей особливий день колектив факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха щиро вітає Вас з Ювілейним Днем народження й бажає щасливого сьогодні й радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення!

Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Нехай Вас супроводжують творчі успіхи і кар'єрний ріст, сімейний затишок і звичайне людське щастя. Нехай життя надихає Вас до нових подвигів у роботі, а робота приносить добробут і комфорт у Ваш дім. Бажаємо Вам завжди залишатися такою ж уважною, життєрадісною, креативною, тактовною, цілеспрямованою.

Нехай здійсняться Ваші творчі задуми і плани, минають негаразди й непорозуміння, а всі починання нехай супроводжують надія та успіх.

Нехай життя буде таким, щоб кожен день змушував посміхатись та радіти, кохати та літати у хмарах щастя, упевнено крокувати до своєї мети. Нехай для Вас цей рік відкриє двері до нових пригод та процвітання!

Годинник не повернути назад, час ні на мить не зупинити … Радійте кожній миті, що отримуєте від долі! Нехай життя стане довгою подорожжю, повною пригод і відкриттів, кожен день дарує свято, а ніч – чарівну казку!

Нехай Божа благодать завжди буде з Вами, шановна Алло Петрівно!

З повагою колектив факультету філології й журналістики

імені Михайла Стельмаха!