Мистецький проект "Віртуальний хор в Україні"

11.05.2020 р.

Вітаємо з перемогою організаторів та учасників мистецького проекту "Віртуальний хор в Україні", який зареєстровано в книгу рекордів України. Ідею створення проекту запропонувала і втілила в життя наша випускниця, а сьогодні викладач кафедри, аспірантка ВДПУ Слободиська Олена.

Висловлюємо щиру подяку ректору нашого університету Лазаренко Наталії Іванівні за підтримку проекта, за довіру новим креативним ідеям.

Олена та її однодумці – випускники нашого факультету Ігор Слободиський, Ілона Буйденко та харківські колеги здійснили надзвичайно копітку роботу щодо: пошуку учасників хору в нашій державі та за її межами; організації запису відео з виконанням відповідних кожному співаку хорових партій, які потім передавались технічним фахівцям.

Всього в проекті взяли участь 111 учасників хору, що об'єднав українців з Італії, Польщі, Англії, Росії та з різних куточків нашої держави. Усі співаки виконали обробку української народної пісні "Не стій, вербо, над водою" В. Грицишина у перекладі В. Гобдича.

В проекті взяли участь: завідувач кафедри, канд.пед.наук., доц. Василевська-Скупа Л.П., канд.пед.наук, ст.викл. Кушнір К.В., викладач Хохлан В.; студенти: Адамчук Н., Дев'ятко А., Слободянюк О, Савін С.; наші випускники: Овсяник М., Матат Д., Буцерога В., Беркун М.. Добжанська М., Ізвєкова-Іванова Т., Машталяр Й., Онофрійчук О., Петруняк В., Подолян Ю., Ридванюк М., Сімонов І., Танасієнко М., Холява О., Цьолух М., Шостаківська А., Федотенковаа-Топорівська І.

Незвичайне, новітнє вертуальне хорове звучання яскравої обробки української пісні об'єднало усіх виконавців в непростий час карантину з метою популяризації хорового мистецтва, яким славиться Україна та викликало у всіх чимало позитивних емоцій, надихнуло на нові творчі звершення.

Мистецький проєкт "Віртуальний хор в Україні" ще раз довів, що музика єднає всіх.

Переглядів: 1