Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського працює в online режимі.

10.04.2020 р.

10.04.2020 в режимі online відеоконференції відбулася виробнича нарада з членами ректорату університету, яку проводила ректор університету, професор Лазаренко Наталія Іванівна.

Нарада проводилася з метою координації роботи навчальних і структурних підрозділів у період карантину, контролю за організацією та виконанням навчальних планів і програм з використанням дистанційних технологій навчання відповідно до наказів Педуніверситету №39 од, 40 од, 41 од та розпорядження "Про організацію освітнього процесу під час карантину".

Особлива увага на нараді приділялася питанням моніторингу стану захворюваності серед працівників та студентів факультетів й інституту, аналізу організації викладачами навчання з використанням дистанційних технологій, підготовці до проведення семестрових заліків, екзаменів та підсумкової атестації з використанням технологій дистанційного навчання із забезпеченням надійної автентифікації здобувачів вищої освіти.

Також обговорювалися інші виробничі питання. Зокрема, прийнято рішення про створення благодійного фонду допомоги в період карантину для медичних працівників та працівників Педуніверситету.

Здоров'я всім!


Переглядів: 1