День Святого валентина

14.02.2019 р.

«Кохання». Впродовж всього існування людства, кожна людина за своє життя прагне пізнати його. Про кохання писали в стародавніх рукописах, його, як вічне сяйво оспівують у піснях і як яскравий промінь, воно пронизує поезію. Незабутніми кольорами заграє воно з картин та неповторними рухами передається в танці. Без нього життя - даремне…»

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулось надзвичайно романтичне дійство - День Святого Валентина, день усіх закоханих.

Розпочалося святкування із традиційного студентського весілля, яке організував профком за підтримку ректорату, відділу виховної роботи та РСС. Усі закохані пари мали змогу зареєструвати свій шлюб в університетському РАЦСі та відчути себе у ролі справжніх наречених. Також для одружених пар була проведена лоторея, де молодята отримали подарункові сертифікати.

Бурхливими оплесками переповнена глядачами зала зустрічала артистів. Магічно-казкова атмосфера та виступи виконавців призупиняли на секунду подих кожного, хто завітав на концерт. Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор , професор Наталія Іванівна Лазаренко, яка побажала щоб кохання окриляло і приносило найніжніші, найщиріші почуття в наші серця.

Бережіть у своєму серці вічну казку кохання! Хай кожного з вас на стежині кохання супроводжують взаємність та вірність! Кохайте і будьте коханими!

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1