Новорічний концерт

19.12.2019 р.

В пору цю, коли падає сніг

І морози чимдуж припікають,

Знов на землю спішить Новий рік

З ним сердечно усіх вас вітаєм.

Зичимо сонця та світлих надій,

Миру й втіхи на кожному кроці,

Також здійснення планів і мрій

У прийдешньому Новому році!

Передсвяткова метушня, гамір і запах ялинки, яка тремтить під мерехтливими прикрасами та гірляндами, звучання новорічно-різдвяних пісень налаштовують на позитив. Це свято завжди таїть у собі трішки таємниці, в такі моменти хочеться вірити в чудеса: новорічна ніч – час загадування потаємних бажань.

19 грудня, у День Святого Миколая, в Мистецькому центрі Величного Педагогічного зібралась дружня родина щоб побачити феєричний концерт, який підготували викладачі та студенти університету. Гості свята поринули в атмосферу захоплюючої історії « Інспекція у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського».

Запальні танці не давали сидіти на місці глядачеві, гучні колядки та щедрівки долинали до сусідніх околиць, хореографічні та театральні постановки дали змогу поринути у зимову казку.

Своїми виступами усіх присутніх тішили не тільки студенти Педуніверситету, але й викладачі, які не вперше активно долучаються до свята. Вразив залу глядачів та став родзинкою дійства виступ ректора університету Наталії Іванівни Лазаренко та голови профкому Миколи Васильовича Баюрка, які в українському стилі так професійно виконали свої ролі, що зал не стихав від аплодисментів. Смачними вареничками та солодощами господиня свята Наталія Іванівна частувала гостей разом із господарем. Проректори університету Гусєв Сергій Олексійович, Коломієць Алла Миколаївна, Безуглий Андрій Іванович та Бровчак Людмила Сидорівна віншували з прийдешніми святами віршами, колядками та щедрівками усіх присутніх. Позитивний настрій та емоції вирували в серці у кожного, хто завітав до нас на свято, адже що може бути краще, коли у передноворічні свята збирається вся університетська родина.

Веселих усім свят! З Новим роком!

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1