Презентація книги
«Польські військові формування
в Україні в 1917-1919 р.р.»

20.11.2019 р.

За ініціативи факультету історії, права та публічного управління та Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулась презентація книги "Польські військові формування формування в Україні в 1917-1919 р.р."

В презентації книги взяли участь автор та видавець книги. Перший, Артем Папакін, – автор наукових статей з історії Польщі та України, займається дослідженням військової історії Польщі та України від стародавніх часів і до ХХ століття, історії Перших визвольних змагань, а також вивченням українсько-польських стосунків. А видавець книги Бернард Новак є польським письменником. В якості видавця опублікував понад 100 видань.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулись проректор з наукової роботи Алла Коломієць,віце-консул Генерального консульства Республіка Польща у Вінниці Себастян Делюра та декан факультету історії, права та публічного управління, модератор презентації Юрій Зінько.

Під час лекції Артема Папакіна, усі присутні на презентації мали можливість особисто поспілкуватись та поставити запитання автору книги. На завершення зустрічі бібліотека університету в подарунок отримала частину книг від шанованих гостей.

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1