Міжнародний день студента!

18.11.2019 р.

В Мистецькому центрі Величного Педагогічного відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Міжнародного дня студента. Студенти - це точно люди з над можливостями! Вони сумлінно ходять на пари і гризуть граніт науки. Можуть відповісти на питання, якщо його і не зрозуміли! Вміють знайти вихід з будь-якої ситуації. Навіть на сесії!

Будучи у відрядженні за доброю традицією із вітальним відео до усіх присутніх звернулась заслужений працівник освіти України, ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, професор Наталія Іванівна Лазаренко. На свято завітали поважні гості голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Георгійович Пугачов, проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Алла Миколаївна Коломієць, голова первинної профспілкової організації Педуніверситету Микола Васильович Баюрко. Кращі студенти Педуніверситету 2019 року були нагороджені ректорськими відзнаками, грамотами, подяками та грошовими заохоченнями.

Урочисту частину студентство продовжило запальними вокально-хореографічними композиціями, виступом команди КВК, спортивно-гімнастичними номерами та шаленими оплесками на честь тих, хто носить високе звання студента.

Студенство – найкращий період життя! Поки життя надає Вам всі можливості, беріть від нього все! Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам’яті лише позитивні враження!

З Днем студента!

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1