Світове кафе

17.04.2019 р.

Величний Педагогічний упевнено рухається в освітній європейський простір, мобілізуючи ресурси для забезпечення якості підготовки вчителя в контексті вимог Концепції «Нова українська школа» 17 квітня в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Актуальні проблеми формування творчої особистості педагога в контексті наступності дошкільної та початкової освіти» кафедрою дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського було організовано обговорення освітніх програм підготовки бакалаврів і магістрів спеціальності 013 Початкова освіта.

Головним агентом змін у Величному Педагічному, натхненником інноваційних процесів є ректор Лазаренко Н.І., яка мотивує викладачів до творчості, підтримує та створює умови для цього. Пані ректор привітала учасників форуму та після його завершення вручила їм сертифікати.

Було обрано формат «Світове кафе», авторами ідеї та спікерами були Голюк О.А. (завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти) і Хіля А.В. (кандидат педагогічних наук), які створили комфортну психологічну атмосферу та організували конструктивний полілог.

Аналіз та модернізація освітніх програм проходила в 4 фокус-групах, в яких модерували доценти кафедри (Демченко О.П., Любчак Л.В., Пахальчук Н.О., Родюк Н.Ю.) та брали активну участь запрошені стейкхолдери. Дякуємо за професійне спілкування, корисні поради щодо підвищення якості підготовки майбутніх учителів Нової української школи представникам адміністративної ланки (Ковалько І.Б., Левчук Н. Ф., Стрельчук Н.О., Федику С.М.); психологу (Корженюк Н.В.) учителям-практикам (Дьяконовій Г. М., Олійник Ю. М., Рублевській Л.В.); випускникам і (Андрусяк В., Гаврилюк А., Пилипенко Я., Слюсар Ю) і студентам (Григорчук Т., Король О., Полиці Т., Шпирко Л.) факультету.

Переглядів: 1