Меморандуму про співпрацю

29.10.2019 р.

Нещодавно відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області.

Ректор університет, професор Лазаренко Наталія Іванівна привітала усіх присутніх із започаткуванням якісно нового формату співпраці сторін, визначила, що перед суспільством стоїть необхідність формування нової генерації правників, які забезпечать розвиток правової держави, реалізацію принципу верховенства права та захист прав і законних інтересів громадян. «Наша співпраця визначена Меморандумом дозволить покращити практичну підготовку юристів, а також залучити їх до роботи в системі безоплатної правової допомоги в Україні» - наголошує Наталія Іванівна.

Директор Центру Марина Дмитрівна Лукіянова вказала, що Меморандум підписано з метою організації співпраці, і вжиття комплексу заходів, спрямованих на формування спільноти кваліфікованих правників (юристів), навчанню студентів роботі з вразливими та незахищеними групами населення. На отримання юридичних компетентностей позитивно вплине об’єднання теоретичних знань та практичних навичок, навчання у найдосвідченіших адвокатів Вінницької області.

Директор Центру впевнена, що після проходження практики студенти юристи стануть «універсальними солдатами» в сфері права, навчаться швидко та ефективно вирішувати правові проблеми, отримають багато корисних інструментів для подальшого вдосконалення.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи Гусєв Сергій Олексійович зазначив, що партнерство Сторін Меморандуму багатоаспектне і в перспективі повинно принести користь в сферах наукового, методичного, кадрового, юридичного співробітництва.

Завідувач кафедри правових наук та філософії Яременко Олександр Іванович наголосив на необхідності всебічно розвивати співпрацю Педуніверситету з Центром з метою формування правового середовища, вдосконалення навичок захисту своїх прав усіма студентами Педуніверситету, поширення інформації про діяльність Центру серед населення області.

Кронівець Тетяна Миколаївна, старший викладач кафедри правових наук та філософії, зауважила, що студенти Педуніверситету мають міцні теоретичні знання і велике бажання практикувати. В арсеналі майбутніх юристів вже багато інструментів для ефективної роботи, зокрема постійне використання реєстрів, самостійне складання процесуальних документів, участь у проведенні слідчих дій.

Співпраця Сторін дозволить поєднати креативність студентського середовища і компетентність фахових юристів. Жага до змін, що живе в студентах, їх віра у правду і справедливість в поєднанні з науково-педагогічним потенціалом університету, ефективною організацією навчального процесу, креативністю та професіоналізмом працівників системи безоплатної правової допомоги дозволять створити нові інформаційні продукти, що якісно покращать правову освіту населення.

Ярослава Пилипенко, Тетяна Кронівець

Переглядів: 1