Робота методичного об`єднання учителів математики

18.09.2019 р.

Участь в роботі методичного об’єднання учителів математики Немирівського району.

Викладач кафедри алгебри і методики навчання математики факультету математики, фізики і технологій взяла участь в роботі методичного об`єднання учителів математики Немирівського району.

Під час зустрічі Людмила Йосипівна розповіла учителям про здобутки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, про спеціальності, за якими навчають майбутніх фахівців, правила та умови вступу до університету.

Наконечна Л.Й. поінформували учителів про роботу підготовчих курсів у ВДПУ та заходи, які будуть проводитися кафедрою алгебри і методики навчання математики упродовж навчального року та запросила до участі у них; відповіла на всі питання, які виникли у вчителів, надала всі необхідні профорієнтаційні матеріли та номери телефонів для зв’язку.

Колектив кафедри алгебри і методики навчання математики щиро дякує за запрошення у роботі методичного об`єднання методисту районного методичного центру Немирівського відділу освіти Криворучко Галині Іллічні. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Переглядів: 1