Збори трудового колективу

30.08.2019 р.

За традицією 30 серпня в мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулись збори трудового колективу, до порядку денного яких увійшов звіт ректора навчального закладу Наталії Іванівни Лазаренко про діяльність вишу протягом минулого навчального року і було обговорено плани на 2019-2020 навчальний рік.

Наталія Іванівна розповіла детальну інформацію про здобутки професорсько-викладацького та студентського колективу, результати вступної кампанії, наукову роботу тощо.

В обговоренні доповіді взяли участь : голова профкому університету Баюрко Микола Васильович , начальник відділу виховної роботи Задворняк Людмила Сергіївна, студент природничо-географічного факультету, голова Ради студентського самоврядування університету Штифлюк Володимир Володимирович , директор бібліотеки Педуніверситету Білоус Валентина Степанівна, головний бухгалтер ВДПУ Візнюк Олександр Михайлович.

На завершення зборів ректор Наталія Іванівна подякувала колективу за відданість своїй справі, за патріотизм до рідного Величного Педагогічного та вручила грамоти та подяки співробітникам університету за підсумками 2018-2019 навчального року.

Рішенням зборів трудового колективу звіт ректора Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського кандидата педагогічних наук, професора ЛАЗАРЕНКО Наталії Іванівни про діяльність Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського у 2018-2019 навчальному році безсумнівно схвалено.

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1