Лекція професора Торонтського університету
Пола Роберта Магочія на тему
«Чому є важливим багатонаціональний підхід
до історичного минулого України»

04.06.2019 р.

У Музейно-просвітницькому центрі Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського відбулася відкрита лекція професора Торонтського університету Пола Роберта Магочія на тему «Чому є важливим багатонаціональний підхід до історичного минулого України». П.Р.Магочій – відомий американський і канадський учений-українознавець, який також презентував написану ним у співавторстві з Йахананом Петроським-Штерном книгу «Євреї та українці: тисячоліття співіснування».

Захід став можливий за підтримки Канадійського благодійного фонду «Українсько-Єврейська зустріч» (UJE) за участі керівника українського представництва UJE Владислава Гриневича.

На лекції-дискусії були присутні викладачі та студенти університету та інших навчальних закладів, бібліотекарі, працівники Центру історії Вінниці та Центру організації туризму, учителі, журналісти, громадські активісти. Модерувала дискусію проф. Ольга Коляструк, завідувач кафедри історії та культури України. У дискусії взяли участь директор Вінницького музею Голокосту Леонід Трахтенберг, доценти Кононенко В.В. та Кароєва Т.Р., краєзнавець Мудраченко М.Р., колишня викладачка педуніверситету Єгурнова Л.З.

Учасники дискусії отримали книгу у подарунок з дарчим написом автора.

Переглядів: 1