Круглий стіл на тему:
«Інформаційно-правове та організаційно-управлінське забезпечення інноваційного розвитку регіону»

07.06.2019 р.

За ініціативи ректора університету професора Наталії Іванівни Лазаренко, та кафедри правових наук та філософії( завідувач – доц. Яременко Олександр Іванович) факультету історії, етнології і права 7 червня на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського вже вдруге було проведено круглий стіл на тему: «Інформаційно-правове та організаційно-управлінське забезпечення інноваційного розвитку регіону».

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулись високоповажні гості:

Народний депутат України Сергій Володимирович Кудлаєнко, перший заступник голови Вінницької ОДА Гижко Андрій Петрович, директор Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Пилипчук Володимир Григорович.

Під час круглого столу було висвітлено тематичні питання :

• інформаційно-правові та організаційно-управлінські засади забезпечення інноваційного розвитку регіону;

• інституційний розвиток місцевих органів влади в умовах подальшої децентралізації публічного управління;

• організаційно-правові аспекти запровадження електронних технологій та послуг в системі публічного управління.

Також відбулась презентація ліцензованої в університеті спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» за освітніми рівнями «Бакалавр», «Магістр», аспірантури.

Участь у роботі круглого столу взяли представники Вінницької обласної державної адміністрації, фахівці в галузі інформаційного права та публічного управління, керівники та службовці державних органів та органів місцевого самоврядування, керівники місцевих судів та судді, працівники правоохоронних органів, експерти, представники засобів масової інформації.

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1