Родинний Величний Педагогічний святкує День Європи!

18.05.2019 р.

Десятки тисяч людей, різнобарвна Соборна і танцюючий Майдан Незалежності, різка і потужна злива, теплий вечір та майже містичні нічні екскурсії музеями – так Вінниця запам’ятає День Європи 2019 року.

Центральна частина міста перетворилася на пішохідну зону з цікавими інтерактивними, мистецькими та арт-майданчиками. Для вінничан та гостей міста підготували тематичні локації, квіткові композиції та концертні програми.

Урочисте відкриття Дня Європи відбулось на майдані Незалежності. Біля міської ради закружляли у танці «Віденський бал по-вінницьки» більше 200 пар. Офіційну частину заходу розпочали святковою промовою прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, мер міста Сергій Моргунов та голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. Студенти та викладачі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського на чолі з ректором університету, професором Наталією Лазаренко також активно долучилися до святкування Дня Європи, взяли участь у Всеукраїнському фестивалі "Вінницька студентська весна 2019". До танців, пісень , майстер-класів запрошували усіх бажаючих, ніхто не залишався байдужим до мистецької діяльності. Гучно та весело провели свято Європи вінничани, гості міста, зокрема й родина Величного Педагогічного. А настрій та емоції від святкування передадуть наші світлини.

Переглядів: 1