Перший сольний концерт
«Музика добра»

22.04.2019 р.

Добро врятує Світ!

Є поміж нас багаті й бідні

Кому що треба, доля не пита,

Та є дві речі всім нам необхідні:

У світі мир, а в душах – доброта.

У мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся перший сольний концерт «Музика добра» студентки факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв, дзвінкоголосої красуні Юлії Гораш. Свято мало благодійну мету - допомогти зібрати кошти на лікування Олега Ковальчука, який бореться з м’язовою дистрофією Дюшена з 2004 року. На концерт завітала вся родина Величного Педагогічного, аби підтримати молоду співачку, а головне Олежку та його сім’ю, яка приїхала з Іллінців.

Зі сцени лунали неймовірні пісні від Юлії та її друзів, акробати виконували хореографічні номери, якими вражали зал. Під час заходу Рада студентського самоврядування ходила по залу зі скриньками, де кожний бажаючий міг кинути кошти на підтримку юного хлопця.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор університету Наталія Лазаренко, яка побажала міцного здоров’я Олегові та особисто вручила кошти на підтримку сім’ї Ковальчуків.

Дякуємо усім, хто долучився до благодійної справи, адже доброта- це ознака сили , а не слабкості. Нехай же кожного з нас по життю супроводжують слова геніального поета Тараса Григоровича Шевченка: «Раз добром зігріте серце - вік не прохолоне».

Усі, хто ще хоче долучитися, ось реквізити:

Приватбанк 5168742704638174 Ковальчук Юрій Григорович

Ощадбанк 5167490160718194 Ковальчук Олег Юрійович

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1