Звіт роботи Ради студентського самоврядування

12.02.2019 р.

Відбувся звіт про роботу Ради студентського самоврядування Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського на який були запрошені усі члени студентського активу, заступники деканів з виховної роботи та керівництво нашого закладу.

Голова РСС Анастасія Кухар гідно презентувала звіт за весь навчальний рік, де кожний захід підтверджувала фактами із вируючого життя університетської молоді. Анастасія у своїх словах зазначила:"Хочу відзначити, що усі загально-університетські заходи не були б такими яскравими та цікавими без підтримки та допомоги ректорату, профкому, виховного відділу та мистецького центру ВДПУ". Також було висловлено подяку головному бухгалтеру університету Візнюку Олександру Михайловичу за допомогу та підтримку у фінансових питаннях.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулися ректор Педуніверситету, професор Наталія Іванівна Лазаренко та голова профкому Микола Васильович Баюрко ,які одноголосно подякували команді РСС за роботу. На завершення зборів голова РСС Анастасія Кухар вручила подяки керівництву університету, голові профкому та усій команді РСС.

Бажаємо успіхів у подальших справах!

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1