Fb Fb Fb

СПІВРОБІТНИЦТВО ІЗ ВИЩОЮ ЛІНГВІСТИЧНОЮ ШКОЛОЮ
(WSL), м. ЧЕНСТОХОВА, РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА

Підписаний у 2017 р. договір про співпрацю надає можливість ОДНОЧАСНО отримати диплом українського та польського університету, паралельно навчаючись в Польщі та Україні. На підставі взаємного погодження навчальних планів і реалізації програмних різниць, студент має змогу продовжувати своє навчання в Україні, приймаючи участь раз або два рази на рік в з’їздах у Польщі. Таким чином реалізується програма «подвійного диплому». Головний критерій відбору для участі в програмі – це бажання студента вчитися паралельно у WSL.

Навчання відбувається у форматі Зимової та Літньої шкіл, які проводяться під час канікул в українських навчальних закладах і тривають 7-10 днів.

Для довідки:

Вища лінгвістична школа (ВЛШ) у Ченстохові розпочала свою діяльність у 1992 році й на сьогоднішній день посідає провідні місця у польських рейтингах вищих навчальних закладів. ВЛШ є також відомою у Польщі завдяки програмі дистанційної освіти (E-learning), де студент, шляхом викориcтання сучасних інтерактивних технологій (зокрема, E-platforma), має можливість заощадити час, відвідуючи ВНЗ всього 2 рази на семестр. Особливий підхід до кожного студента підтверджує гасло Вищої лінгвістичнї школи, що для неї важливими є люди «Wazni sa ludzie».

Напрями підготовки: філологія (англійська, німецька), педагогіка (рання шкільна освіта, дошкільне виховання, опікунська педагогіка і ресоціалізація, навчання для нових потреб і технологій, суспільна педагогіка і педагогіка праці), PR і журналістика.

Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалаврат, магістратура, післядипломна освіта.

Тривалість навчання на бакалавраті – 3 роки, на магістратурі – 2 роки. Вартість одного року навчання – 300 євро.

Для подальшого ознайомлення

Переглядів: 1