Всеукраїнська науково-практичної конференція
«Актуальні проблеми філології та методики викладання
іноземних мов у сучасному мультилінгвальному просторі»

25.11.2018 р.

Факультет іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми філології та методики викладання іноземних мов у сучасному мультилінгвальному просторі» об’єднав провідних науковців і педагогів-практиків не лише з усієї України, але й з-за кордону.

Учасників конференції вітали ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталія Лазаренко, проректор з наукової роботи Алла Коломієць, декан факультету іноземних мов Тамара Ямчинська.

Під час пленарного засідання Лілія Морська, доктор педагогічних наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка розповіла про сучасні тенденції у спрямованості досліджень з методики навчання іноземних мов в Україні, закцентувала увагу на аспектах, які потребують подальшого вивчення, висвітлила перспективи таких досліджень.

Жвавий інтерес викликала онлайн доповідь «Інтеграція ІКТ в навчання – Ізраїльський досвід адаптації навчання згідно викликів ХХІ століття» співробітника Ізраїльського міжнародного навчального центру Aharon Ofri, директора віртуальних програм Аріеля Кегла. З матеріалами його відеоконференції можна ознайомитись на сайті факультету іноземних мов.

Змістовними й пізнавальними були доповіді молодих науковців Олесі Жовнич і Мирослави Кірієнко.

Далі конференція перемістилась до комфортних аудиторій, де відбулось 7 майстер-класів, які проводили науковці з Києва, Львова, Одеси, і звісно Вінниці. У роботі секції студентів взяли участь представники різних вищих освітніх закладів Вінниці, які обговорювали особливості предметно-мовного навчання майбутніх фахівців різних напрямів.

Обмін досвідом і думками відбувався у доброзичливій теплій атмосфері співпраці учасників, гостей конференції й усього потужного колективу факультету іноземних мов.

Переглядів: 1