Fb Fb Fb

Профорієнтаційна зустріч з учнями

24.11.2018 р.

Колективом кафедри технологічної освіти, економіки і безпеки життєдіяльності факультету математики, фізики і технологій Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського організовано профорієнтаційну зустріч з учнями випускних курсів вищого художнього професійно-технічного училища 5 м. Вінниці спеціальностей «Електрогазозварник» та «Лицювальник-плиточник» (викладачі професійно-технічної підготовки - Стешин Є.І. (випускник педуніверситету) та Дремлюга С.О.).

Учні двох груп ознайомилися зі структурними підрозділами університету ( Музейно-просвітницький центр, бібліотека), а також з навчально-науковою та матеріально-технічною базою кафедри технолонічної освіти, економіки і безпеки життєдіяльності.

В атмосфері співпраці з викладачами кафедри відбулося знайомство зі спеціальностями технологічного напряму - 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) та 015 Професійна освіта (Сфера обслуговування). Варто відмітити схвальні відгуки потенційних абітурієнтів - майбутніх кваліфікованих робітників про спеціальності кафедри технолонічної освіти, економіки і безпеки життєдіяльності та зацікавленість в одержанні інформації . Дякуємо за організацію зустрічі колективу вищого художнього професійно-технічного училища 5, з яким маємо угоду про співпрацю!

Переглядів: 1