Fb Fb Fb

Новій Українській школі - нова ґенерація вчителів

20.10.2018 р.

Саме під цим гаслом викладачі сімох університетів України та представники Goethe-Institut - зібралися у Вінницькому державному педагогічному університеті для того, щоб обговорити проблеми та перспективи впровадження інноваційних форм викладання німецької мови, а також підвести певні підсумки роботи експертної групи з імплементації міжнародної інноваційної програми «Вчимося навчати німецької».

Як відомо, ВДПУ був одним з перших університетів України, який взявся пілотувати проект, отже ми раді були поділитися досвідом з колегами. Учасники зустрічі відвідали відкрите заняття доц. Наталії Вишиваної та мали можливість поспілкуватися зі студентами, почути їхні враження про навчання та їхнє бачення сучасної школи і ролі учителя в ній.

Дуже приємно було отримати схвальні слова колег про надзвичайно високий рівень фахової та методичної підготовки наших студентів, а головне - їхню готовність і щире бажання іти у школи і бути тими агентами змін, які готові кидати виклик старій системі і міняти освіту на краще.

Переглядів: 1