Fb Fb Fb

Конкурс відеоробіт
«Кіно&школа»

08.05.2018 р.


Нагородження переможців обласного учнівського конкурсу відеоробіт «Кіно&школа» відбулося у Вінницькому педуніверситеті 8 травня. Попередньо учасники творчого змагання мали створити буктрейлери – короткі відеоролики за мотивами книг (будь-якого жанру). Участь взяли 22 команди школярів, зокрема, учні 9-11 класів ЗОШ Вінниччини.

Із вітальним словом до учасників звернулася декан факультету філології й журналістики ім. М.Стельмаха Інна Завальнюк. Вона зауважила, що творча діяльність – шлях до самовдосконалення. Голова журі, завідувач кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Віталій Гандзюк привітав переможців і розповів про особливості навчального і творчого процесу студентів-журналістів.

Далі відбулося нагородження конкурсантів. Перше місце здобули учні ЗОШ №31 ВМР Дмитро Гуменюк, Дар’я Парова і Олександр Поленок з відеороликом «М. Гоголь «Тарас Бульба». Розділили між собою друге місце учні Ладижинської ЗОШ №4 Анастасія Блудча з роботою «Маленька паризька книгарня» та Вікторія Деркач, Анна Марущак, Максим Базишен, учні СЗШ I-III ст. с. Обухів Мурованокуриловецького району з відео «Аліса в країні див». Третє місце посіли три вінницькі команди: учні КЗ «ЗШ I-III ст. №21 ВМР» Анастасія Котляр, Анастасія Кунат і Валерія Колесник з роликом «Квіти для Аліси»; Нікіта Нємков та Олександра Генрі, учні ЗОШ №33 з роботою «Крута компанія»; учасники зі ЗОШ №31 ВМР Олександр Ситник, Катерина Медяник, Олександра Паламар з відео роботою «Нові Каменярі».

Усі переможці отримали пам’ятні сувеніри та дипломи.

Анастасія Лесикпереглядів: 1