Віншування переможців

12.04.2018 р.


За доброю традицією засідання ректорату у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського розпочинається з приємностей, адже ми віншуємо студентів та викладачів, котрі нещодавно гідно представили наш університет на різноманітних конкурсах й олімпіадах:

Дипломом 2 ступеня нагороджені Бабич Ірина Олегівна та Саркісян Осана Артурівна студентки факультету фізики, математики і технологій, переможці другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році за напрямом "Фізика та астрономія».

Науковий керівник - доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України Заболотний Володимир Федорович.

За підсумками ІІ очного етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" нагороджено 2 місцем –Лису Антоніну Ігорівну, студентку І курсу СВО «Магістр», спеціальності 015 Професійна освіта (комп’ютерні технології) Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації на тему: «Візуалізація навчального матеріалу предметів професійно-теоретичної підготовки засобами інформаційно-комунікаційних технологій».

Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Кобися Алла Петрівна.

У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 014 середня освіта(фізична культура) ІІІ місце виборов Басістий Микола студент факультету фізичного виховання і спорту.

Науковий керівник- Асаулюк Інна Олексіївна кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

Перемогу на Чемпіонаті Світу( Румунія,м. Тиру-Жіу) з боксу серед молоді до 22 років виборов студент факультету фізичного виховання і спорту Олексій Токарчук!

За перемогу в Конкурсі освітніх технологій-2017, проведеному редакцією журналу Міністерства освіти і науки України "Дошкільне виховання", грамотою від видавництва "Світич", редакції журналу "Дошкільне виховання" за авторську статтю "Еколого-природнича освіта дошкільнят у поліфонії інноваційних підходів" (ж. "Палітра педагога", №6) була нагороджена кандидат педагогічних наук, доцент факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв(кафедра дошкільної та початкової освіти) Присяжнюк Лариса Андріївна.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор університету Лазаренко Наталія Іванівна яка подякувала студентам та колегам за примноження нових наукових здобутків в ім’я процвітання нашої alma-mater.

Вітаємо наших переможців! Успіхів Вам та наполегливості у підкоренні нових вершин.

Репортаж - Ярослави Пилипенкопереглядів: 1