Програма Посольства США з вивчення англійської мови

09.04.2024 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулося відкриття програми стипендії Посольства США з вивчення англійської мови у місті Вінниця за програмою державного Департаменту США English Access Microscholarship Program (Access Program).

Програма передбачає дворічний проєкт, під час якого студенти - майбутні вчителі фізики, математики, інформатики, природничих наук інтенсивно вивчатимуть англійську мову з метою покращення знань за комунікативною методикою, культури та суспільства США, а також розвиватимуть лідерські якості, вдосконалюватимуть мовні навички задля адаптація їх до вимог НУШ, для роботи за системами та технологіями CLIL, STEM та подібних.

Access Program впроваджується на базі факультету іноземних мов, координаторами є громадські організації «Українській Центр Громадянських Ініціатив «Світло» та «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет».

Організаторів та учасників програми привітала ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталія Лазаренко, зауваживши про важливість вивчення англійської мови студентами та всебічне сприяння цьому з боку закладу вищої освіти.

Участь у відкритті програми взяли декан факультету іноземних мов Олена Ігнатова, радник з питань англійської мови Посольства США в Україні Джен МакАртур, асистент з культурних питань Посольства США в України Лілія Шило, голова ГО «УЦГІ «Світло»», провайдер Програми «Access» в Україні Антон Плаксун. Відкриття Access Program модерували викладачі та амбасадори цієї програми Анна Киналь та Павло Фармагей.

24 студенти нашого університету, які пройшли відкритий конкурс для участі у цій програмі, підготували для гостей оригінальні та, водночас, інформативні презентації своїх команд і квізи, які допомогли розкрити цікаві сторони, інтереси та мотивації у вивченні англійської мови всіх учасників програми.