Fb Fb Fb

TED talks з Владиславом Качуром

23.11.2017 р.


«Учень – це не амфора, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити» (Стародавня мудрість)

23 листопада до нас завітав Владислав Олегович Качур – вчитель англійської та німецької мов Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –гімназія №6 Вінницької міської ради», лауреат міського конкурсу серед молодих педагогів «Надія -2009», переможець міського конкурсу «Ярмарок фахових сподівань» (номінація «Електронний посібник»), володар «Подільської Вікторії» (2012), лауреат ІХ та ХІ Всеукраїнських конкурсів «Вчитель-новатор». У 2014 році він потрапив до міжнародного списку «Microsoft Innovative Educator (MIE) Expert 2015», а в жовтні 2017 в результаті конкурсу Global Teacher Prize Ukraine увійшов до п’ятірки кращих вчителів України.

Енергійний та відданий справі, Владислав з перших хвилин зустрічі завоював симпатії аудиторії 120-ти студентів та викладачів факультету іноземних мов, який він з відзнакою закінчив у 2008 році. Він розповів про свій досвід участі у конкурсі Global Teacher Prize Ukraine, про власну професійну концепцію (холістичний підхід до навчання іноземних мов, зокрема, його гуманістичний аспект та про необхідність розвитку емоційного інтелекту).

Секрет успіху Владислава – у постійному вдосконаленні власного професійного рівня та активній громадянській позиції. Виконання професійних обов’язків йому вдається поєднувати з участю у громадських волонтерських організаціях. Він також успішно працює над опануванням ораторського мистецтва та подальшим вивченням можливостей, що їх надають для освітньої сфери ІКТ.

Ві щирого серця бажаємо Владиславу підкорення нових вершин! До нових зустрічей!переглядів: 1