Fb Fb Fb

ТАЛАНТ, ТІСТЕЧКА ТА БЕЛЬГІЯ

30.10.2017 р.


... про враження Олени Самійленко, студентки ФІМ, яка відвідала Брюссель, здобувши перемогу в незвичайному конкурсі:)

«Брюссель — це насичений коктейль контрастів. І йдеться не лише про архітектурні нюанси. Це місто різноманітне у всьому. Більше третини місцевого населення є іноземцями. Це не дивно, зважаючи на те, що тут розташовані установи Європейського союзу, НАТО та інших міжнародних організацій.

У Бельгію я приїхала у складі групи з України — з навчально-ознайомчим візитом до штаб-квартири НАТО та Штабу Верховного головнокомандувача ОЗС НАТО в Європі (йдеться про так званий SHAPE, що поблизу міста Монс). Можливим цей візит став завдяки перемозі у конкурсі, який організовував Центр інформації та документації НАТО в Україні . За умовами конкурсу потрібно було намалювати дизайн святкового тістечка до 20 річниці НАТО в Україні.

Побувати на території режимних об’єктів найпотужнішого військово-політичного союзу сучасності — неабиякий досвід. Поставити питання його працівникам — чудова можливість. Під час круглих столів у штаб-квартирі НАТО ми чимало говорили про комунікаційні кампанії НАТО в Україні.

Отож, саме контрасти допомагають скласти цілісне враження про Брюссель як місто та як столицю Європейського Союзу, визначальною рисою якого протягом десятиліть залишається унікальне вміння у всій своїй різноманітності зберігати єдність».переглядів: 1