«Весняний бал»
серед студентів 1 курсу

24.05.2017 р.


Традиційно навесні на факультеті фізичного виховання і спорту серед студентів 1 курсу проводиться «Весняний бал». Проведений захід є підсумком вивчення студентами дисципліни «Ритміка і хореографія». Знання, вміння і навички набуті студентами стануть їм у нагоді в майбутній педагогічній діяльності. І шкільний прощальний вальс, який обов’язково танцюють випускники в школах, студенти в вузах – це теплота сердець і вдячність випускників, які вони дарують учителям, педагогам.
Вальс – дивовижний танець. Він існує майже три століття, а й досі вважається молодим. Такого випробування часом не витримав жоден із танців. Були часи коли вальс забороняли і вважали непристойним, адже кавалеру потрібно було тримати даму за талію та невимушено кружляти. Минуло зовсім небагато часу, і в 18 столітті у Європі буде мода на вальс і тільки на вальс. Його танцювали скрізь – у бальних залах, ресторанах. А коли приміщення не вміщували всіх бажаючих, танцювати виходили прямо на вулиці, в парки Відня. Вальс став королем танців, а композитор Йоган Штраус-син – королем вальсів.

Першокурсники із захопленням кружляли у танку, демонструючи красу рухів, грацію та легкість. У церемонії нагородження взяли участь декан факультету фізичного виховання і спорту доц. Яковлів В.Л., завідувач кафедри теоретико-методичних основ фізичного виховання доц. Дмитренко С.М. та завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання та спорту проф. Костюкевич В.М. Слова вдячності за організацію дивовижного свята висловили доценту Чернишенко Тамарі Миколаївні та викладачу Хоронжевському Леоніду Євгенійовичу, котрі вже багато років на високому рівні організовують і проводять «Весняний бал».
Серед усіх претендентів на перемогу глядачі обрали найкращих. Найвправнішими танцюристами «Віденського вальсу» 2017 року стали студенти 1-го курсу Олена Рябокінь та Артем Межвинський. Друге місце вибороли студенти Вероніка Горбатюк та Максим Коваль, а трете – студенти Єлизавета Шляндіна та Назарій Бойчук.

Багато духмяних квітів і позитивних емоцій отримали наші конкурсанти. А глядачі сповна змогли насолодитися вишуканістю рухів і прекрасною атмосферою, що панувала у спортивному залі.переглядів: 1