Fb Fb Fb

Х Всеукраїнська студентська конференція
«Фізична культура, спорт та фізична
реабілітація в сучасному суспільстві»

18.05.2017 р.


На факультеті фізичного виховання і спорту Вінницького педуніверситету відбулася Х Всеукраїнська студентська конференція «Фізична культура, спорт та фізична реабілітація в сучасному суспільстві». У заході взяли участь 26 представників з інших вищих навчальних закладів України.
Із вітальним словом до присутніх звернулася проректор з наукової роботи Алла Коломієць, яка зазначила, що факультет фізичного виховання і спорту вирізняється своєю цілеспрямованістю, для ваших студентів і викладачів не існує бар’єрів у спорті, так само як і в науці, досягаючи бажаного результату. Проректор запевнила, що наукова діяльність, як і спортивна, дає величезні можливості для самореалізації, і побажала успішного взаємообміну цінними думками та приємних вражень.
Упродовж двох днів учасники конференції обговорювали актуальні проблеми фізичного виховання різних груп населення, сучасні науково-методичні аспекти підготовки спортсменів та розвиток олімпійського руху, рекреацію і фізичну реабілітацію – проблеми і перспективи.

Також викладачі та студенти відвідали музейно-просвітницький центр ВДПУ.переглядів: 1