Всеукраїнська науково-практична конференція
«Актуальні проблеми філології та методики викладання іноземних мов»

26.04.2017 р.


Під час Всеукраїнської науково-практичної конференції “Актуальні проблеми філології та методики викладання іноземних мов у сучасному мультилінгвальному просторі” 26 квітня 2017 було проведено майстер-клас з теми «Use of Computer and Mobile Based Technologies in Teaching English»

Анна Юріївна Киналь, аспірантка кафедри педагогіки і професійної освіти ВДПУ, вчитель англійської та німецької мов Комунального закладу «Вінницький технічний ліцей», поділилась із учасниками майстер-класу досвідом використання комп‘ютерних та мобільних технологій у процесі навчання різних аспектів англійської мови. А.Ю. Киналь продемонструвала можливості створення власних завдань для розвитку лексичної та граматичної компетенцій, навичок читання та письма на базі інтерактивного он-лайн конструктора LearningApps.org; ознайомила учасників майстер-класу з особливостями створення та використання інтерактивних вікторин, опитувань та квестів на базі он-лайн конструктора Kahoot; презентувала базу інтерактивних завдань для розвитку навички аудіювання на матеріалах автентичного пісенного матеріалу англійською мовою Lyricstraining.
За словами учасників майстер-класу, інформація була корисною, цікавою, доречною, а головне — усі матеріали, надані А.Ю. Киналь, можуть бути адаптовані під інтереси та потреби будь-якої цільової аудиторії.

З матеріалами майстер-класу можна ознайомитись тут.переглядів: 1