Конкурс студентських наукових робіт «Математичні науки»

31.03.2017 р.


У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського було проведено підсумкову науково-практичну конференцію ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Математичні науки» у 2016-2017 н.р.

Організатором конкурсу є факультет математики, фізики і технологій й кафедра математики та інформатики. Мета – активізація наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, залучення студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Конкурс проводився у два тури: перший тур – у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації (за місцем навчання студентів), другий – у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації, визначених базовими.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1266 від 20 жовтня 2016 року ВДПУ імені Михайла Коцюбинського визначено базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Математичні науки».
МОН України вже вшосте доручає ВДПУ імені Михайла Коцюбинського проведення даного двйства. Раніше його успішно було проведено у 2009-2011 рр. та 2015-2016 рр.

Цьогоріч надійшло 54 роботи (61 студентів-авторів, 45 наукових керівників) з 28 вищих навчальних закладів України (зокрема, з Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська, Кам’янського, Києва, Луцька, Львова, Мелітополя, Миколаєва, Ніжина, Полтави, Рівного, Сум, Харкова та Черкас).

Галузева конкурсна комісія (до складу якої входили 14 запрошених професорів, докторів фізико-математичних і технічних наук та 10 доцентів, професорів із ВДПУ) забезпечила рецензування надісланих студентських наукових робіт і на підставі рецензій та відкритого обговорення прийняла рішення щодо визначення 32 кращих наукових робіт і запрошення 37 студентів-авторів для участі у підсумковій науково-практичній конференції, на котрій виступили 30 студентів із 19 ВНЗ України. Враховуючи тематику виступів, роботу було організовано у двох секціях «Математика» і «Прикладна математика». Для участі у конференції учаснику необхідно було підготувати наукову доповідь, у якій викласти основні положення дослідження, підготовленого на Конкурс, та в ході дискусії захистити результати роботи.

На підставі відкритого обговорення студентських наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія визначила претендентів на нагородження дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня.
Дипломами І ступеня були нагородженні такі студенти: Микола Мороз (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова), Олександра Соболь (Львівський національний університет імені Івана Франка), Максим Шпакович (Харківський національний університет радіоелектроніки).

Дипломи ІІ ступеня вибороли: Вадим Бойцов (Рівненський державний гуманітарний університет), Ірина Черняк (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), Сергій Шеріпбаєв (Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка), Наталія Штаюра (Львівський національний університет імені Івана Франка).

Дипломами ІІІ ступеня нагородили Аліну Гайдабуру (Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара), Ксенію Нерушенко (Український державний університет залізничного транспорту), Івана Печерицю та Анастасію Шведюк (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського), Олену Пугач і Дар’ю Петрук (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського), Віталія Селезньова та Вікторію Богачук (Вінницький національний технічний університет), Анну Скрябіну (Запорізький національний університет), Ірину Федак (Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького).

Вітаємо учасників і переможців! Гордимося Вами! Ви – наше майбутнє! Бажаємо творчих успіхів у подальшій науково-дослідній роботі!

Репортаж Любов Тютюнпереглядів: 1