Fb Fb Fb

Перший студентський географічний турнір

23.02.2017 р.


В аудиторії 114 на природничо-географічному факультеті відбувся фінал Першого студентського географічного турніру, у якому взяли участь 3 команди: «Sirius», «Terra rossa» та «Інтурист», до складу яких ввійшли ініціативні та завзяті, креативні та ерудовані студенти 1, 3, 5 курсів.
Організували захід кандидат географічних наук, викладач кафедри фізичної географії Леонід Кирилюк і кандидат геологічних наук, доцент кафедри фізичної географії Володимир Корінний. Під керівництвом завідувача кафедри географії, професора, доктора географічних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України Григорія Денисика. З метою профорієнтаційної роботи на гру було запрошено вчителів та учнів загальноосвітніх міських і обласних шкіл. Загалом на турнірі було більше 100 гостей. Гра складалася з трьох етапів, у котрих студенти пробували себе в ролях доповідача, опонента та рецензента. Між учасниками розгорнулися запеклі інтелектуальні бої у вигляді наукових дискусій.
Почесне третє місце зайняли представники команди «Sirius». Друге – завоювали «Інтуристи». Переможцями Першого студентського географічного турніру стала команда «Terra rossa», яка здобула символ географічного турніру – кубок. Учасники конкурсу отримали грамоти в різних номінаціях «Найкращий доповідач», «За невпинний потік інформації», «За волю до перемоги» тощо. Крім того, кожен отримав у подарунок корисну географічну літературу (книги), дипломи та солодкі подарунки, а переможці ще й атласи.

Вітаємо переможців і бажаємо не зупинятися на досягнутому, а сміливо крокувати вперед!переглядів: 1