Вечір німецької казки «Marchenabend»

23.02.2017 р.


На факультеті іноземних мов відбулася неймовірно яскрава подія – вечір німецької казки «Marchenabend». Студенти груп 1-Д, 2-Д, 3-А, 3-Б, 3-В та 3-Д вирішили відродити традицію проведення «казкових» вечорів, інсценізувавши добре відомі та всіма улюблені історії німецьких казкарів у сучасних інтерпретаціях.

На захід були запрошені студенти, викладачі, школярі гімназій з поглибленим вивченням іноземних мов, вчителі та батьки. Студенти-германісти, майстерно перевтілилися в елегантного Кота в чоботях, короля, якого не цікавило нічого окрім останніх новинок світу моди, Білосніжку з сімома харизматичними гномами, музикантів і розбишак, які не змогли знайти спільної мови в бременських лісах, винахідливих Гензель і Гретель та красуню Попелюшку.
Студенти вразили глядачів своєю майстерною акторською грою, колоритними й ошатними костюмами, вдало підібраними декораціями та музичними композиціями. Гості свята разом зі студентами на мить поринули в чарівний світ дитинства, проживаючи разом з героями їхні казки, підспівували улюблені мотиви пісень.
Переповнений зал глядачів захоплено споглядав за кожним рухом улюбленого персонажа. Панувала дружня атмосфера. Актори купалися в оплесках.

Свято німецької казки пройшло на високому рівні. Студенти факультету іноземних мов вкотре довели, що вони здібні й натхненні, а скільки в них талантів і цікавих ідей!

Окрасою педагогічного є його обдарована молодь, яка своєю наполегливою працею надихає!переглядів: 1