Віншування студентів в межах наради

20.03.2017 р.

Понеділкова нарада розпочалася з віншування студентів:

Студент 4 курсу факультету фізичного виховання і спорту Роман Кокошко став бронзовим призером Кубку Європи з легкої атлетики (штовхання ядра), що відбувся в Іспанії 11-12 березня (тренер – старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Тетяна Дідик).

Студентка 1 курсу факультету фізичного виховання і спорту, майстер спорту України з кульової стрільби Вікторія Стецюра стала двічі срібною призеркою з кульової стрільби на чемпіонаті Європи, що відбувався у Словенії впродовж 12-20 березня та бронзовою призеркою чемпіонату Європи в особистому заліку.

Студентка природничо-географічного факультету Вікторія Дідус посіла ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, що пройшов у м. Львові 16 березня (керівник – кандидат географічних наук, викладач кафедри фізичної географії Леонід Кирилюк).

Студентка 3 курсу напряму підготовки «Журналістика» Ірина Богачук зайняла ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Українська мова», що проходив 16-17 у Вінницькому педуніверситеті (керівник – Валентина Богатько).

Студент факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв Руслан Ляшенко виборов ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки», що відбувся в Уманському державному педагогічному університеті імені П.Тичини (керівник – Василь Галузяк).

Пишаємося Вами та бажаємо нових перемог!