Fb Fb Fb

Щасливого Новоліття та веселого Різдва!

30.12.2016 р.


Шановні колеги, дорогі студенти та співробітники університету!

Від щирого серця вітаю Вас із найсвітлішими й найулюбленішими зимовими святами – Новим роком і Різдвом Христовим, які завжди асоціюються з благодатним світлом родинного вогнища, надіями та сподіваннями на краще майбуття.


Новий рік – це завжди новий етап у житті, нові задуми та починання, час осмислити події, що минають!

2016 рік, як ніколи, був насиченим, вимагав напруженої роботи усього колективу ВНЗ, підтримки партнерів і меценатів. Нам є чим пишатися і чому радіти в ці передноворічні дні!

Нехай і прийдешній ювілейний для нашого університету рік, адже нам виповнюється 105, стане роком нових звершень, досягнень і процвітання. Впевнена, що нашу країну і університет очікує світле майбутнє і стабільний розвиток.

Бажаю Вам і Вашим близьким міцного, як лютневі морози,здоров’я, любові, тепла, нових успіхів, гармонії та миру! Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Нехай Новий рік та Різдвяна зоря принесуть у Вашу домівку веселий настрій, гучну колядку та зігріють радістю серце. Бажаю, аби рік Вогняного Півня був щедрим на гарні новини, багатим на щасливі події, подарує наснагу та творче натхнення.

Щасливого Новоліття та веселого Різдва Христового!


З повагою ректор Вінницького педуніверситету Наталія Лазаренко


переглядів: 1