Fb Fb Fb

День відкритих дверей

21.10.2016 р.


Колектив кафедри підтримує тісні зв’язки зі школами м.Вінниці та Вінницької області, де активно здійснює профорієнтаційну роботу. Так, 21 жовтня, у відповідь наше на запрошення, до факультету іноземних мов завітали старшокласники з Могилів-Подільського та Тиврівського районів. Студентка 2АА Оксана Телеватюк провела для гостей з Озаринецької, Гніванської та Сутисківської шкіл екскурсію по університету. Старшокласники були приємно вражені затишними, оснащеними за останнім словом техніки аудиторіями, сучасною комп’ютерною читальною залою та дбайливо впорядкованою територією університету.
На факультеті іноземних мов для відвідувачів гостинно розчинились двері деканату, де їх тепло привітала декан факультету Т.І.Ямчинська. Заступник декана з навчальної роботи, О.О.Змієвська, розповіла про вимоги до вступників на факультет іноземних мов ВДПУ.

Отримавши практичні рекомендації, юнаки та дівчата покинули стіни ВДПУ з тим, щоб наступного року повернутися сюди у новій якості – студента факультету іноземних мов.переглядів: 1